New Star Soccer 5

1.12

Star olduğunuz bir futbol oyunu

5.0

1

195.7k

Bu uygulamayı oyla

New Star Soccer 5 bir futbol simülatörüdür, FIFA ya da Pro Evolution Soccer'da olduğu gibi tüm takımı yönetmek yerine ya da Football Manager'da olduğu gibi bir koç ya da başkan görevinde bulunmak yerine, bir takımla henüz imza atmış genç bir oyuncu olursunuz.

Oyuna başlamadan önce seçtiğiniz takım başlangıç becerilerinizi belirlemek için sizi bir teste tabi tutar. Bu testi geçtiğinizde, kadroya alınırsınız ve basit futbol oyunlarından çok daha fazlasına sahip olan maceranız başlar.

Sadece oyuncuyu kontrol ettiğiniz oyunların aksine hafta boyunca avatarınızı geliştirmek için sayısız etkinliğe katılabilirsiniz-- telefonlar, yeni kıyafetler, arabalar ya da ev satın almaktan oyun sırasında kazandığınız parayla casinoda bahse girmeye kadar.

Ayrıca becerilerinizi geliştirmek için özel eğitimlere katılmanız, gol atarak ve asist yaparak ünlü olmanız, mutluluk seviyenizi yüksekte tutmanız, ve elbette size daha fazla para kazandıracak reklam sözleşmeler yaratmaya çalışmanız gerekiyor.

Görsel olarak, New Star Soccer 5 oldukça iyidir, retro yaramaz bir stil kullanmasına rağmen hayran olunası animasyon ve detaylara sahiptir.

New Star Soccer 5, o kadar eğlenceli bir futbol simülatörüdür ki günde beş kez oynayabilirsiniz. Elbette oyunun pozitif yönü tamamen ücretsiz olması. Gerekli olmamasına rağmen ek oyunlar satın almak için ödeme yapmanız gerekir.
Uptodown X